O nás
Bonzini není jen stolní fotbal. Bonzini je francouzská tradice vysoce kvalitního zboží bez kompromisů. Přes 60 let se v malé továrně v Paříži vyrábí fotbálky s nezaměnitelným designem pro opravdu náročné. Společnost Bonzini vyváží do více než 70 zemí světa na všechny kontinenty. Je nám ctí, že kus této tradice přinášíme do České republiky již 15 let. 
 
Mapa oficiálních distributorů:
 
http://www.bonzini.com/en/Sales-network/

 

O Bonzini

Přes 80 let zkušeností:

Továrna v pařížské čtvrti Bagnolet vyrábí téměr 5000 stolních fotbálků ročně, a to jak pro domácí využití, tak pro veřejné prostory, bary, restaurace, kavárny, ale i nemocnice či školy. Stolní fotbaly Bonzini mají ve Francii 85%  podíl na francouzském trhu. Bonzini exportuje téměr 30% výroby do více než 70 zemí světa.

Historie:

Bonzini působí v zábavním průmyslu od založení společnosti v roce 1927. Na samém počátku byla společnost zaměřená na přesné strojírenství a výrobu nábytku. Od roku 1930 směřuje tato odbornost do zábavního průmyslu. Od roku 1953 firma Bonzini vyvinula první řadu stolních fotbalů modelu B53. První B60 vyšel z výroby v roce 1959, moderní materiály znamenaly v tu doby doslova průlom na trhu se stolními fotbaly.

Klíčové hodnoty společnosti:

Kvalita bez kompromisů
100% dílů vyrobeno ve Francii
Univerzální přístup
Šetrnost k životnímu prostředí